A FELNŐTT CSAPAT TAVASZI MENETRENDJE

SZVSE - Dabas-Gyón FC

2018.02.25., 14.00 - Pomázi Sporttelep

 1-1 

Tápiószecső FC - SZVSE

2018.05.09., 17.30 - Tápiószecsői Sporttelep

 2-2 

FÉMALK-Dunavarsány - SZVSE

2018.03.11., 15.30 - Dunavarsány

 4-3 

Gödöllői SK - SZVSE

2018.03.17., 15.00 - Gödöllő

3-3  

SZVSE - Taksony SE       

2018.05.16., 18.00 - Szentendre

 - 

Budakalász MSE - SZVSE (Pest Megyei Kupa)

2018.04.04., 16.30 - Budakalász Sporttelep

1-1 

Sülysápi SE - SZVSE

2018.04.07., 15.30 - Sülysápi Sportpálya, Dózsa György út

1-1 

SZVSE - Viadukt SE-Biatorbágy

2018.04.15., 16.00 - Szentendre

 2-1 

Tököl VSK - SZVSE

2018.04.22., 16.00 - Tököl VSK Sporttelep

 2-1 

SZVSE - Maglódi TC

2018.04.29., 16.30 - Szentendre

 1-2 

Nagykőrösi Kinizsi FC - SZVSE

2018.05.06., 16.30 - Nagykőrösi Kinizsi FC Sporttelep

 3-1 

SZVSE - Százhalombattai LK

2018.05.13., 16.30 - Szentendre

 2-1 

FC Dabas II. - SZVSE

2018.05.20., 17.00 - FC Dabas Sporttelep

 - 

SZVSE - Nagykáta SE-Corvinus

2018.05.27., 17.00 - Szentendre

 - 

Pilisi LK-Legenda Sport - SZVSE

2018.06.03., 17.00 - Pilisi LK Sportpálya

 -