Szijj Krisztián beszámolója a második csapatunk mérkőzéséről

2019.03.18

A második csapatunk a tavaszi szezon 2. fordulójában is győzelemmel hagyta el a pályát a Sződi BLSE ellen. Hazai pályán fogadtuk őket a Tahitótfalui sporttelepünkön.

Szinte ugyanúgy alakult ez a mérkőzés, mint az első, ugyanis rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de sajnos nem tudtok őket értékesíteni. Szerencsére az első félidőben kétszer is sikerült gólt szereznünk, ami egy kicsit azért megnyugtatta a társaságot. Bíztam benne, hogy átszakad a gát és nagy arányú győzelmet tudunk majd elérni, de sajnos a második félidőben is folytatódott a rossz helyzet kihasználásunk és ezért "csak" 4-0 lett a végeredmény. Vannak hibáink, amiket ki kell még javítanunk, de ha ilyen szép létszámban tudunk edzeni akkor óriási fejlődésen fogunk átesni. Nagyon büszke vagyok a csapatra és bízom benne, hogy végre rátaláltunk a helyes útra, ugyanis a szerdai edzésen 18 fő vett részt, valamint a vasárnapi bajnokin is 22 fő állt rendelkezésemre! Jövőhéten vasárnap 15.00 órakor játszunk Nagykovácsiban, ahol egy győzelemmel ismét egy helyet előre tudnánk ugrani a tabellán!

- Szijj Krisztián, SZVSE II.-Tahitótfalu vezetőedző értékelése a győzelem után.