Öregfiúk győzelem - felnőtt vereség

2018.09.04

Az elmúlt napok mérlege 1 győzelem és 1 vereség, ha szigorúan a tényekre szorítkozunk. Öregfiúk csapatunk kiütéses győzelme megjósolható volt, ha nem is ilyen nagy arányban, de borítékolható volt a siker, hiszen a találkozó végeredménye Leányfalu együttese ellen 11-0 lett. Felnőtt csapatunk hétvégi bajnoki mérkőzése azonban nem volt ennyire egyértelmű. Dombay Zsolt vezetőedző játékosai az egyik bajnokesélyesnek kikiáltott Dabas-Gyón FC otthonába látogattak, s tudtuk előre, hogy a meccs nem lesz könnyű... Még mindig sérülésekkel bajlódik keretünk, ám ez nem lehet kifogás, hiszen ellenfelünket is jócskán megtizedelte egy betegséghullám. Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, nyomás alá helyeztük a gyóni kaput, de sajnos egy helyzetet sem sikerült értékesítenünk. A szünetet követően sem tudott a hazai csapat említésre méltó helyzetet kialakítani, ennek ellenére egy távoli lövés a kapufáról bepattant a hálónkba. A mérkőzés végén csapatunk kinyílt, próbáltunk mindent megtenni az egyenlítésért, de sajnos a lefújás előtti pillanatban a gyóniak másodszor is betaláltak. A találkozó végeredménye 2-0 lett, s megjegyezhető, hogy bár pontra játsszák a focit, de a mérkőzésben ezúttal is megvolt a lehetőség a győzelemre, ami a jövőt illetően mindenképpen bizakodásra ad okot. Hajrá Szentendre!