Magyar Kupa továbbjutás

2019.08.05

Tegnapi nap folyamán a Magyar Kupa Pest megyei ágán 2-2-es döntetlent játszottunk a Veresegyház VSK csapatával, majd büntetőkkel 5-4 arányban legyőztük őket.
Ellenfelünk az első félidőben vezetést tudott szerezni, ám az utolsó percben egy gyönyörő kontra támadás után Rabatin Szabolcs centerezett testvérének Rabatin Norbertnek aki egy átvétel után magabiztosan lőtte a labdát a kapuba. A második játékrész 65. percében ismét gólt szerzett ellenfelünk, de 4 perc múlva ismét Rabatin Szabolcs ívelte a labdát középre, amit Czidó Máté kapásból helyezett a hosszú sarokba, ezzel kialakítva a 2-2-es döntetlent.
A 2x15 perces hosszabbítás megszünésével azonnali büntetőpárbaj következett, amit 5-4 arányban megnyertünk, így továbbjutva a következő fordulóba.

Szentendre VSE - Veresegyház VSK 2-2
Büntetőkkel: 5-4