Hétvégi eredményeink

2019.03.11

Felnőtt csapatunkhoz a Dabas-Gyón FC labdarúgó csapata érkezett a 18. fordulóban. Az első félidőben ellenfelünk, a legrosszabb pillanatban, az utolsó percben gólt tudott szerezni így 0-1-es állás mentünk a pihenőre. A második játékrészben Rabatin Norbertet kiállították, 10 emberrel  folytattuk a találkozót, ezt ki is használták, növelni tudták előnyüket így 0-2-re módosúlt az állás. A  89. percben egy eladott labda után ellenfelünk ismét betalált, a végeredmény 0-3 a Dabas-Gyón javára.
A második csapatunknak jobban sikerült a hétvége, a Pomáz ICO SE II. csapatát fogadták hazai pályán. Az első félidő 30. percében Virok Viktor megszerezte a vezetést számunkra és maradt is a feléig az állás. A második etap 78. percében, a bíró szabálytalanság után a tizenegyes pontra mutatott, amit ismét Virok Viktor értékesített. A mérkőzést csapatunk 2-0-ra megnyerte és jelenleg a tabella 6. helyén áll, csupán 7 pontra a bronzéremtől.
Az U14-es korosztályunk hazai pályán fogadta a Visegrád SE csapatát. A találkozó 2-2-es igazságos döntetlennel zárult.