Felnőtt csapataink számára nem sikerült jól a hétvége

2018.05.24

Első csapatunk sajnos 4-1-re kikapott a FC Dabas II. otthonában. Az összecsapást Dombay Zsolt vezetőedző értékelte:

A végeredmény nem tükrözi híven a mérkőzésen látottakat. Az első játékrészben csak mi tudtunk helyzeteket kialakítani, ellenfelünk 3 pontrugásból tudott veszélyeztetni, mely szabadrúgások mindegyike gólt eredményezett. Ami kapura ment gól lett... Sajnos a harmadik gólt megelőző szerelési kísérlet folytán emberhátrányba is kerültünk. A második félidőre hármas cserével frissítettem a csapatom, melynek megvolt az eredménye, hiszen az emberelőnyben hazai pályán játszó dabasiakat 30 percen át védekezésre kényszerítettük. Ebben az időszakban büntetőhöz is jutottunk, de sajnos azt sem tudtuk értékesíteni. Ellenfelünk kapusa bravúrt bravúrra halmozott, miközben a 60. perctől újra azonos létszámban folyt a játék. Játékosaim borzasztóan kihajtották magukat, de a gól elmaradt. A végjátékra, az utolsó 10-12 percre sérülés miatt újra emberhátrányba kerültünk és megkaptuk a "kegyelemdöfést".

Második csapatunk hazai pályán fogadta a Perbál SC csapatát. Ellenfelünk jól kezdte a mérkőzést, már a 8. percben vezetést szereztek és ezt növelni tudták még az első félidőben kétszer is. Második játékrészt sikerült pár perccel a kezdés után góllal indítani, de sajnos  ezután bő húsz minitummal megpecséltük sorsunkat, kiállított egy játékost a játékvezető. Nem változott az eredmény, 3-1-re győzött a vendég csapat.