Felnőtt csapataink eredményei

2019.03.18

Első csapatunk Dunakeszire utazott a 19. fordulóban. Ellenfelünk az első percben már vezetést tudott szerezni, ám még a félidő utolsó percében Bácsi Olivér kiharcolt egy büntetőt, amit Lanczkor Gábor elsőre nem tudott értékesíteni, de a kipattanót már be tudta fejelni. A második játékrészben a játékvezető ellenfelünknek is ítélt egy tizenyegyest, amit értékesítettek is, így 2-1-re módosult az állás. A meccs hátralévő részében nem tudtunk kiegyenlíteni, az állás maradt a 2-1, a Dunakeszi csapata nyerte meg a mérkőzést.
Második csapatunk magabiztosan győzte le a Sződi BLSE-t. Az első félidőben már 2-0-ra vezettünk Papp Bence és Virok Viktor találatával, fordulás után ismét kétszer találtunk be Egervári Márton és Szalai Gerzson vette be az ellenfél kapuját.