Dunavarsányból pont nélkül tértünk haza

2018.03.12

Ellenfelünk hamar megszerezte a vezetést a tegnapi mérkőzésen, ám Lanczkor sikeresen értékesített büntetőjével még az első félidőben kiegyenlített felnőtt csapatunk. Dombay Zsolt vezetőedző játékosai előtt számos helyzet adódott, Faragó szabadrúgás góljával pedig a szünet előtti másodpercekben át is vettük a vezetést Dunavarsány együttesével szemben. A második játékrész elején nem csupán kiegyenlítettek a hazaiak, de rá is tettek egy lapáttal, így gyorsan 3-2 volt az állás. Segesdi fejes góljával újra döntetlenre állt a találkozó, ám nem sokkal a vége előtt a varsányiak megszerezték a győzelmet érő találkozót. Többször is megvolt az esélyünk a győzelemre, bosszantó, hogy nem sikerült pontokkal hazatérni. Képek hamarosan!