Döntetlen Gödöllőn

2019.03.04

Felnőtt csapatunk a Pest megyei I. osztály 17. fordulójában 1 ponttal tért haza Gödöllőről. Ellenfelünk szerezte meg a vezetést a 12. percben egy szögletből. Az első félidőben több lehetőségünk is volt a góllövésre, ezeket sajnos csak egyszer használtuk ki. A 42. percben Lanczkor Gábor talált a kapuba, így 1-1-re módosult az állás. A második játékrészben kiegyenlített volt a találkozó, egy igen véleményezett tizenhatoson belüli szabálytalanságból tizenegyest kapott ellenfelünk, ám kapusunk, Kara Dániel bravúrosan hárította azt. A találkozón több gól nem született, a végeredmény maradt az 1-1.
Összeállítás: Kara, Szalai, Balogh, Szijj, Králl, Dalkó S., Petroff, Ádám E., Bácsi, Lanczkor, Rabatin Sz.
Gólszerző: Lanczkor (42.)
Cserék: Dalkó D. (74.), Faragó (46.), Vas (85.), Rabatin N.(64.), Skripek (74.)